HC Rebel - oficiální internetové stránky
Město Havlíčkův Brod
Město Havlíčkův Brod - partner mládežnického hokeje
VIDEO: Mladší dorost zdolal Krkonoše a oslavil postup Starší dorost si smlsl na Hvězdě Praha a oslavil postup do extraligy Přijď v pátek poděkovat st. dorostu za extraligu! BK obdaroval handicapovaného srdcaře Káju
 
 
 
čeps Purum Rebel e-fromin Chládek a Tintěra
 
 
Tabulka

O udržení

P Tým Tým Z S B
11. SUM Šumperk 58 175:207 78
12. MST Most 58 130:217 61
13. PRO Prostějov 58 140:222 52
14. HBR Havl. Brod 58 129:207 47
     
UDR6Havl. BrodMost
Udrží se Havlíčkův Brod v 1. lize i pro příští soutěžní ročník?
 
 
 
26%
 
 
 
74%
 
 
38 hlasů
 
Krátké zprávy
Fotogalerie z dorostů

(ne 8.3.) Na web byly přidány fotogalerie z pátečního utkání staršího dorostu a mladšího dorostu.

 
Vrácení vstupného

(pá 27.2.) Všem, kteří měli dopředu zakoupenou vstupenku na sobotní domácí duel s Mostem, vrátí klub peníze. Přihlásit se o ně může každý majitel takové vstupenky v úterý v Kotlině na sekretariátu od 14 do 16 hodin.

 
Na Prostějov s Platilem

(st 25.2.) Do sestavy Rebelů se vrací Jan Platil, který byl po incidentu se sudím Hrubým vyhozen z klubu. Nyní se do zadních řad Havlíčkova Brodu vrací, aby v zápase o všechno pomohl svému týmu udržet se v první lize! „Já si myslím, že ta jeho zarputilost může ostatní kluky vyburcovat. Uražený nebyl, věděl, že udělal chybu. Všechno jsme probrali a rozumně se domluvili,“ prozradil v rozhovoru pro iDnes.cz trenér Jeřábek.

 
Semrád propuštěn domů

(ne 15.2.) Skvělá zpráva! Dvaadvacetiletý obránce Tomáš Semrád, který opustil při včerejším duelu proti Prostějovu Kotlinu na nosítkách s otřesem mozku, už byl propuštěn z nemocnice do domácího léčení.

 
Semrád s otřesem mozku

(so 14.2.) Jsou chvíle, kdy jde sportovní zápolení zcela stranou... K jedné takové došlo i dnes v Kotlině, když ve 14. minutě po nešťastné srážce s Jaroslavem Moučkou narazil brodský obránce Tomáš Semrád hlavou do mantinelu a zůstal ležet na ledě. Nakonec pro něj zápas skončil a musel být na nosítkách převezen do nemocnice. Podle našich zpráv by měl být ale talentovaný hokejista v pořádku. Brní ho prsty a má otřes mozku, v nemocnici je tak na pozorování.

 
Magazín o 1. lize

(čt 5.2.) Na webu hstrebic.cz právě vyšlo šesté číslo magazínu o 1. lize. To se zaměřuje na play-off, respektive play-out. Magazín se také snaží předpovědět, jak by se jednotlivé série mohly vyvíjet. Nechybí ani tradiční rubrika TOP 15, tentokráte se jedná o žebříček nejlepších prvoligových veteránů. Tomu nevévodí nikdo jiný než Tomáš Kaberle.

 
Do Benátek se Spáčilem

(st 4.2.) Velký den dnes prožije devatenáctiletý gólman Petr Spáčil, který je velkou oporou havlíčkobrodské juniorky. S A-týmem Rebelů odpoledne odjede do Benátek nad Jizerou, kde bude poprvé jako dvojka krýt záda Čendovi Novákovi.

 
Doprodej kalendářů

(út 27.1.) Na Marken.cz jsou k dospozici už jen poslední kusy Stolního kalendáře Český hokej pro rok 2015. Pospěšte si proto s nákupem, kalendář získáte exkluzivně pouze na Marken.cz.

 
Stotisícová pokuta

(pá 23.1.) Havlíčkobrodský hokejový klub dostal od Českého svazu ledního hokeje stotisícovou pokutu. Podle rozhodnutí disciplinární komise uváděli činovníci při vyplňování zápisů o utkání nepravdivé informace. A to v období od 8. listopadu do 1. prosince 2014. „V této době byl v zápisech uváděn trenér Ladislav Kolda, ačkoli na utkáních nebyl přítomen,“ stojí v oficiální zprávě. „Zvážíme, jestli podáme odvolání. Máme na to patnáct dnů,“ říká sportovní manažer brodského klubu Miroslav Barus.

 
Výjezd do Jihlavy

(ne 11.1.) Fanklub Buldoci pořádá vlakový výjezd do Jihlavy, který se koná v sobotu 17.1.2015. Sraz všech účastníků je v 15:15 - 15:30 v nádražní hale, následný odjezd vlakem je v 16:05. Šedesát účastníků vlakového výjezdu bude mít vstup zdarma.

Hlaste se na následujících telefonních číslech:

p. Koubek - 608 067 984
p. Moravec - 730 845 930
p. Blažek - 736 127 747

 
 
 
This text will be replaced
 
 
Panel sponzorů

Klub       A-tým       Zápasy       Kotlina       Mládež       Média       Fanoušci       Historie       Partneři       Archiv