HC Rebel - oficiální internetové stránky
Město Havlíčkův Brod
Město Havlíčkův Brod - partner mládežnického hokeje
Havlíčkův Brod zkrotil Draky a připisuje si první vítězství sezóny Rebelové ani poosmé neuspěli, padli v Chomutově Starší dorost doma suverénně přehrál Tábor Rebelové jedou k Pirátům. Kuchta: Musíme makat naplno všude

čeps Purum Rebel e-fromin Chládek a Tintěra

sobota 11.10.
Most
Havl. Brod

Jak jste spokojený/á s uplynulou sezonou 2013/14?

95 hlasů

Krátké zprávy
Novinka na Marken.cz

(st 1.10.) Na Marken.cz nyní zakoupíte očekávanou knižní novinku, Rusko, země neomezených možností. Kniha je deníkem rakouského gólmana Bernda Brücklera z jeho působení v KHL.

Dnes s Alešem Půlpánem

(st 1.10.) Kádr A-týmu Rebelů se rozrostl o dalšího hráče. Z Vrchlabí má od 1.10. do 1.11. vyřízené střídavé starty dvaadvacetiletý útočník a odchovanec Hradce Králové Aleš Půlpán. Mladý hokejista nastoupí už dnes proti Šumperku.

Kapitán dorostu zraněn

(po 29.9.) Včerejší triumf staršího dorostu odnesl kapitán TOMÁŠ CEJPEK nepříjemným zraněním. "Měl jsem otřes mozku a něco s páteří, ale už je to lepší, než včera," hlásí jeden z tahounů týmu samé dobré zprávy. "Na led bych chtěl už příští týden," hlásí pak odhodlaně. Jestli mu to jeho zdravotní stav dovolí ale není jasné. My však doufáme, že se na kluziště vrátí co nejdřív, jelikož trenéři Václav Adam s Jaroslavem Bencem kromě něj postrádají ještě dalších pět hráčů.

Ptejte se manažera

(st 24.9.) Upozorňujeme fanoušky, že mohou pokládat na webu dotazy v sekci "Ptejte se manažera klubu". Proto adresujte dotazy na chod klubu, prosím, sem a ne do sekce "Ptejte se redakce". Děkujeme.

Foto z mladšího dorostu

(ne 21.9.) Na webu si můžete prohlédnout fotogalerii z nedělního utkání mladšího dorostu proti Jindřichovu Hradci (12:0).

Aukce dresů ze Zlatého utkání

(pá 12.9.) Na webu sportovniaukce.cz můžete vydražit hrané dresy protagonistů Zlatého utkání, kdy se 30. srpna na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě střetly týmy Nagana a Zlatého hattricku.

Přesunuté utkání

(po 8.9.) Utkání v Českých Budějovicích, které bylo původně naplánováno na sobotu 13. září, se přesouvá na neděli 14. září. Vedení HC Rebel přijalo žádost Českých Budějovic, důvodem je sobotní fotbalový zápas domácího SK Dynama České Budějovice v Synot lize.

Magazín o 1. lize

(po 8.9.) Na webu hstrebic.cz vyšel magazín (pdf) o 1. lize. Toto vydání mapuje prvoligové dění během letní přestávky, analyzuje jednotlivé týmy a zároveň představuje největší hvězdy soutěže.

Třetí smutné výročí

(ne 7.9.) Už jsou to tři roky od obrovské tragédie, ke které došlo při letecké nehodě u ruské Jaroslavli. S hokejisty místního Lokomotivu se při cestě na zápas do Minsku zřítilo letadlo, na jehož palubě byli i tři čeští reprezentanti, Karel Rachůnek, Jan Marek a havlíčkobrodský odchovanec Josef Vašíček.

Věnujme všem zesnulým hráčům tichou vzpomínku...

Smutné sedmé výročí

(so 6.9.) Už sedm smutných let uplynulo od tragického úmrtí havlíčkobrodského rodáka a skvělého obránce Martina Čecha, který nešťastně zahynul při autonehodě u Golčova Jeníkova. Na jeho počest se v Kotlině každoročně pořádá prestižní mládežnický turnaj Memoriál Martina Čecha.

Nezapomeneme!

This text will be replaced

Panel sponzorů

Klub       A-tým       Zápasy       Kotlina       Mládež       Média       Fanoušci       Historie       Partneři       Archiv