HC Rebel - Rebelové posílili útok i obranu
Rebelové posílili útok i obranu

Rebelové posílili útok i obranu

28.12.2012 | Luboš Vácha

Havlíčkobrodský kádr sáhl už před derby s Třebíčí po dvou posilách. Tou první je všem velice známý a šikovný útočník Pavel Blažek, jenž je zatvrzelým odchovancem havlíčkobrodského hokeje. Defenzivní řady se rozrostly o mladého bojovníka, který si pod střechu Kotliny našel cestu z extraligových Pardubic. Je jím Ondřej Starý. S těmito hráči se zřejmě počítá i do dalších duelů.
(Foto: hcpce.cz)

 

Ondřej Starý (foto nahoře)

Talentovaný obránce se narodil v Šumperku, kde rovněž poprvé nazul brusle. Pořádný hokej si v jeho barvách naposledy zahrál jako dorostenec. Během sezony 2007/2008 v této kategorii stále pokračoval, ovšem už za tým Pardubic, kde se vypracoval natolik, že měl možnost zúčastnit se turnajů s reprezentační šestnáctkou. V kádru Perníkářů působil také jako starší dorostenec a později i v juniorském ročníku. Reprezentační účast ho však v této éře neminula. Nastoupil za sedmnáctku. Během ročníku 2010/2001 ve vybraném kádru do 18 let vstřelil svou první branku v dresu České republiky. Sezonu 2011/2012 odehrál v Pardubicích jako junior, nastoupil do 43 zápasů, ze kterých si připsal 14 bodů (4+10). Letošní juniorská soutěž mu ale přinesla o něco větší úspěch. Tentokrát se ukázal v 21 utkáních, přičemž vstřelil 4 góly a na 15 nahrál. Mimo jiné si zahrál jeden zápas v Europhean Trophy 2012.

Pavel Blažek

Pavel Blažek (foto: Tomáš Jindra)
Pavel Blažek je spíše navrátilcem, než zbrusu novou posilou. Tohoto hbitého útočníka zná veliká část havlíčkobrodských fandů, přesto si o něm něco málo povíme. Hokejový život započal v Kotlině, kde si prošel všemi mládežnickými kategoriemi. Za mužstvo Rebelů si pár zápasů zahrál. Mezi tím však hokejově vyrůstal také v nedaleké druholigové Chotěboři. Zde je tahounem zejména letos. Z celkového počtu 19 kol má na kontě 14 branek a 6 asistencí. Nyní po něm opět sáhlo vedení klubu HC Rebel a dalo mu příležitost právě v posledním derby proti Třebíči, kdy si připsal několik střel.
 
Aktuálně na webu
Rebelové chtějí protrhnout černou sérii. Zadřou v Kotlině rozjetý Motor?

Rebelové chtějí protrhnout černou sérii. Zadřou v Kotlině rozjetý Motor?

(pondělí 1.9.) Nový prvoligový ročník už hlasitě buší na dveře. Kolotoč soutěžních zápasů se naplno rozjede přesně...

 
Radek Martínek oslavil 38. narozeniny, všechno nejlepší!

Radek Martínek oslavil 38. narozeniny, všechno nejlepší!

(neděle 31.8.) Havlíčkobrodský odchovanec, tvrdý obránce, dvojnásobný mistr světa, který za svou kariéru okusil...

 
Rebelové nedokázali Dukle vrátit porážku, v poháru jsou stále čtvrtí

Rebelové nedokázali Dukle vrátit porážku, v poháru jsou stále čtvrtí

(čtvrtek 28.8.) Havlíčkobrodská Kotlina hostila další souboj v rámci Regionálního poháru. Rebelové v něm sehráli...

 
Lukáš Havel je v Třebíči spokojený, Rebelové se pokusí prolomit své trápení proti Dukle

Lukáš Havel je v Třebíči spokojený, Rebelové se pokusí prolomit své trápení proti Dukle

(středa 27.8.) Minulou sezonu se stal nejlepším střelcem v mužstvu Havlíčkova Brodu, přestože závěr sezony...

 
Servis
 
HC Berounští medvědi HC Benátky nad Jizerou HC Rebel Havlíčkův Brod HC Motor České Budějovice BK Mladá Boleslav HC Dukla Jihlava SK Kadaň HC Stadion Litoměřice HC Most HC Olomouc HC AZ Havířov 2010 SK Horácká Slavia Třebíč HC Slovan Ústečtí Lvi Salith Šumperk
Klub       A-tým       Zápasy       Kotlina       Mládež       Média       Fanoušci       Historie       Partneři       Archiv