HC Rebel - Liridon Dupljaku: Myslím, že jsem zde dobře zapadl
Liridon Dupljaku: Myslím, že jsem zde dobře zapadl

Liridon Dupljaku: Myslím, že jsem zde dobře zapadl

20.10.2012 | Richard Wagner

Havlíčkobrodští starší dorostenci prodloužili sérii neúspěchů, která nyní čítá osm zápasů. Rebelové naposledy neuspěli před domácím publikem. Soupeřem jim byl druhý celek tabulky Písek a skvadra Havlíčkova Brodu se svým soupeřem hrála polovinu zápasu vyrovnanou partii, ale nakonec stejně nedokázala vydolovat žádný bod. Rebelové vedli nad svým soupeřem od jedenácté minuty 1:0, když se prosadil Liridon Dupljaku, ale nakonec si z Kotliny odvezl body Písek, který ve třetí třetině zápas otočil.

 

Začátek zápasu byl z obou stran lehce nervózní, ale oba soupeři se postupně dostávali do tempa. Více ze hry měl sice Písek, ale přesto to byl právě Havlíčkův Brod, kdo se dostal do vedení. Postaral se o to Liridon Dupljaku, který nám svou branku přiblížil. „Já jsem se rozjel s pukem, zkusil jsem střelu a nějak se to tam dostalo,“. Domácí hráči drželi vedení až do třicáté sedmé minuty, kdy se prosadili hosté poprvé a ve třetí třetině dokonali Písečtí dílo zkázy. „Na začátku jsme se snažili a utkání bylo vyrovnané, ale poté, co jsme dostali gól na 1:1, jsme se sesypali a pak už to šlo špatně,“ zhodnotil utkání jediný střelec Rebelů.

Hokejisté od Otavy si na jih Čech odvezli tři body zaslouženě. Po celý zápas měli větší převahu a nakonec ji zúročili v poslední části zápasu, v níž dokonali obrat ve skóre. A v čem byl mezi soupeři hlavní rozdíl, který rozhodl o konečném výsledku? „Ve výkonu ze třetí třetiny. My jsme zápas vypustili a Písek toho využil,“ měl jasno Dupljaku.

Liridon loňskou sezonu strávil na jihu Moravy, v tamní metropoli, kde nastupoval za celek Warrior Brno a se ziskem devětatřiceti bodů ze třiceti pěti zápasů skončil třetí v pořadí kanadského bodování svého celku. Letošní sezonu však začal produktivní útočník v Havlíčkově Brodě. Jak probíhalo začlenění do kolektivu a jak si Dupljaku na nové prostředí zvyká? „Parta je tady dobrá a celkově se mi to zde líbí. Myslím, že jsem zde dobře zapadl,“ odpověděl Dupljaku.

Související články

 
Aktuálně na webu
BK Havlíčkův Brod vyrukuje znovu do boje s novým logem

BK Havlíčkův Brod vyrukuje znovu do boje s novým logem

(pátek 26.6.) Hokejový klub z Kotliny změnil po uplynulé prvoligové sezoně název z dřívějšího HC Rebel Havlíčkův...

 
Kádr na druholigovou sezonu už se rodí. Do Brodu se vrací Míra Třetina!

Kádr na druholigovou sezonu už se rodí. Do Brodu se vrací Míra Třetina!

(čtvrtek 25.6.) BK Havlíčkův Brod poctivě zbrojí na novou druholigovou sezonu a hlásí první posily. Tou...

 
Juniorky krasobruslařského oddílu BK Havlíčkův Brod v týmu KK Pardubice

Juniorky krasobruslařského oddílu BK Havlíčkův Brod v týmu KK Pardubice

(středa 24.6.) Juniorky oddílu krasobruslení BK Havlíčkův Brod Eliška Pavlasová (18) a Adéla Vlasáková (16)...

 
Hokejová škola 2015 je tady! Udělejte svému dítěti hokejové prázdniny

Hokejová škola 2015 je tady! Udělejte svému dítěti hokejové prázdniny

(úterý 23.6.) HAVLÍČKŮV BROD - Hokejová škola 2015 je tady! Chcete nechat svou budoucí hokejovou hvězdu trénovat...

 
Servis
 
Klub       A-tým       Zápasy       Kotlina       Mládež       Média       Fanoušci       Historie       Partneři       Archiv