HC Rebel - Liridon Dupljaku: Myslím, že jsem zde dobře zapadl
Liridon Dupljaku: Myslím, že jsem zde dobře zapadl

Liridon Dupljaku: Myslím, že jsem zde dobře zapadl

20.10.2012 | Richard Wagner

Havlíčkobrodští starší dorostenci prodloužili sérii neúspěchů, která nyní čítá osm zápasů. Rebelové naposledy neuspěli před domácím publikem. Soupeřem jim byl druhý celek tabulky Písek a skvadra Havlíčkova Brodu se svým soupeřem hrála polovinu zápasu vyrovnanou partii, ale nakonec stejně nedokázala vydolovat žádný bod. Rebelové vedli nad svým soupeřem od jedenácté minuty 1:0, když se prosadil Liridon Dupljaku, ale nakonec si z Kotliny odvezl body Písek, který ve třetí třetině zápas otočil.

 

Začátek zápasu byl z obou stran lehce nervózní, ale oba soupeři se postupně dostávali do tempa. Více ze hry měl sice Písek, ale přesto to byl právě Havlíčkův Brod, kdo se dostal do vedení. Postaral se o to Liridon Dupljaku, který nám svou branku přiblížil. „Já jsem se rozjel s pukem, zkusil jsem střelu a nějak se to tam dostalo,“. Domácí hráči drželi vedení až do třicáté sedmé minuty, kdy se prosadili hosté poprvé a ve třetí třetině dokonali Písečtí dílo zkázy. „Na začátku jsme se snažili a utkání bylo vyrovnané, ale poté, co jsme dostali gól na 1:1, jsme se sesypali a pak už to šlo špatně,“ zhodnotil utkání jediný střelec Rebelů.

Hokejisté od Otavy si na jih Čech odvezli tři body zaslouženě. Po celý zápas měli větší převahu a nakonec ji zúročili v poslední části zápasu, v níž dokonali obrat ve skóre. A v čem byl mezi soupeři hlavní rozdíl, který rozhodl o konečném výsledku? „Ve výkonu ze třetí třetiny. My jsme zápas vypustili a Písek toho využil,“ měl jasno Dupljaku.

Liridon loňskou sezonu strávil na jihu Moravy, v tamní metropoli, kde nastupoval za celek Warrior Brno a se ziskem devětatřiceti bodů ze třiceti pěti zápasů skončil třetí v pořadí kanadského bodování svého celku. Letošní sezonu však začal produktivní útočník v Havlíčkově Brodě. Jak probíhalo začlenění do kolektivu a jak si Dupljaku na nové prostředí zvyká? „Parta je tady dobrá a celkově se mi to zde líbí. Myslím, že jsem zde dobře zapadl,“ odpověděl Dupljaku.

Související články

 
Aktuálně na webu
Nenechte si ujít předsezonní tiskovou konferenci Rebelů, můžete ji sledovat živě!

Nenechte si ujít předsezonní tiskovou konferenci Rebelů, můžete ji sledovat živě!

(úterý 2.9.) Dnešní den je důležitý hned ze dvou důvodů. Zaprvé, Rebelové se pokusí prolomit nepříjemnou sérii...

 
Rebelové chtějí protrhnout černou sérii. Zadřou v Kotlině rozjetý Motor?

Rebelové chtějí protrhnout černou sérii. Zadřou v Kotlině rozjetý Motor?

(pondělí 1.9.) Nový prvoligový ročník už hlasitě buší na dveře. Kolotoč soutěžních zápasů se naplno rozjede přesně...

 
Radek Martínek oslavil 38. narozeniny, všechno nejlepší!

Radek Martínek oslavil 38. narozeniny, všechno nejlepší!

(neděle 31.8.) Havlíčkobrodský odchovanec, tvrdý obránce, dvojnásobný mistr světa, který za svou kariéru okusil...

 
Rebelové nedokázali Dukle vrátit porážku, v poháru jsou stále čtvrtí

Rebelové nedokázali Dukle vrátit porážku, v poháru jsou stále čtvrtí

(čtvrtek 28.8.) Havlíčkobrodská Kotlina hostila další souboj v rámci Regionálního poháru. Rebelové v něm sehráli...

 
Servis
 
HC Berounští medvědi HC Benátky nad Jizerou HC Rebel Havlíčkův Brod HC Motor České Budějovice BK Mladá Boleslav HC Dukla Jihlava SK Kadaň HC Stadion Litoměřice HC Most HC Olomouc HC AZ Havířov 2010 SK Horácká Slavia Třebíč HC Slovan Ústečtí Lvi Salith Šumperk
Klub       A-tým       Zápasy       Kotlina       Mládež       Média       Fanoušci       Historie       Partneři       Archiv